Aanhangers voor creolen, Paula geelgoud, Maansteen
Elegant en veelzijdig: lichtgrijze maansteen aanhangers in Riva-vorm met 14k geelgouden Paula oogje. Verwisselbaar en passend op alle CAMBIO creolen.
Geef je sieraden een zachte, elegante uitstraling met deze lichtgrijze maansteen aanhangers in de Riva-vorm, voorzien van Paula oogjes in 14 karaats geelgoud uit de CAMBIO Collection van KOBU.
De edelstenen zijn zorgvuldig geslepen in de iconische Riva-vorm, met vloeiende, organische lijnen die het licht op een subtiele manier weerkaatsen. De delicate, zilverachtig-grijze tint van de maansteen geeft een serene, bijna etherische glans en voegt een tijdloze elegantie toe aan iedere look.
De Paula oogjes in geelgoud geven een warm accent en creëren een verfijnd contrast met de koele, lichte tint van de steen, waardoor het geheel een luxueuze en moderne uitstraling krijgt.
Dankzij het verwisselbare CAMBIO-systeem passen deze aanhangers op alle creolen uit de CAMBIO Collection, zodat je eindeloos kunt combineren en je sieraden eenvoudig kunt afstemmen op je stijl, outfit of stemming.
Per paar verkocht (creolen niet inbegrepen).
Voeg een sprankje mystiek en subtiele luxe toe aan je sieradencollectie met deze lichtgrijze maansteen aanhangers met Paula oogje – een tijdloos en veelzijdig sieraad.
Customise Paula - Riva - Maansteen
Wil je net iets anders? Je kunt Paula - Riva - Maansteen aanpassen tot eigen wens als het gaat over:
- Sluiting
- Metaal (goud, witgoud, rozegoud, zilver)
- Parel of steensoort
- Lengte
KOBU werkt graag met je mee.
Meer informatie over customise opties en het op maat maken van uw sieraad vindt u hier.